HomeLink Ülemaailmne Koduvahetus

HomeLink Koduvahetus

<< Tagasi esilehele

HomeLink – ela reisil nagu kodus!

Oluliste tegevuste nimekiri liikmele

Esimesed sammud uuel HomeLinki kodulehel


HomeLinki uus kodulehekülg on nüüd avatud! Kõik liikmed on oodatud sisse logima, oma kuulutust uuendama ja kõigi uute võimalustega tutvuma.


Logi sisse ja soovi korral loo uus salasõna

Mine uuele kodulehele aadressil www.homelink.org. Klõpsa ülemises paremas nurgas lingile Logi sisse. Sisesta sama meiliaadress ja salasõna, mida oled kasutanud senisel HomeLinki kodulehel, ning logi sisse. Kui soovid salasõna muuta, klõpsa Unustatud salasõna. Sisesta oma meiliaadress ja saada. Sinu e-posti saabub kohe e-kiri, milles Sul palutakse luua uus salasõna (vähemalt kaheksa tähemärki). Seejärel logi sisse.


Uuenda kuulutust
  • Klõpsa oma nimele kodulehe ülemises paremas nurgas ja vali avanenud rippmenüüst Meie kuulutus(ed).
  • Täpsusta oma asukohta: aadressi ja asupaika kaardil. Salvesta ja jätka.
  • Klõpsa alajaotusele Meie kodu: pane kuulutusele köitev pealkiri (inglise keeles) ja värskenda kirjeldust. Salvesta ja jätka järgmiste alajaotuste täiendamisega – Ümbruskond, Huviväärsused ja Eelistused.
  • Uuendatud kuulutuse vaatamiseks klõpsa eelvaade. Muudatuste juurde naasmiseks kasuta brauseri "tagasi"-nuppu.
  • Lõpuks vaata kindlasti üle alajaotus Meie fotod. Asenda need pildid, mis ei paista enam kuulutuses head ning lisa uusi pilte, et näidata oma kodu parimast küljest. NB! Fotoalbumi muutmislehel võivad pildid paista väljavenitatud. Ole mureta – kuulutuses on need õige suurusega. Seda saad samuti kontrollida, klõpsates nupule eelvaade.
  • Kui 90% kuulutusest on saanud valmis, võid klõpsata nähtavale ilmunud nupule Salvesta ja avalda. Nii lihtne see ongi!

Loo oma pere kirjeldus

Kontrolli ja täienda teavet, mida soovid teistele jagada. Lisa foto (endast, oma perest või lihtsalt meeldiv pilt). uus! Noortevahetus HomeLinki võrgustikus on tore ja innustav viis lastele silmaringi avardava reisimiskogemuse tutvustamiseks. See on nüüd osa pere kirjeldusest. Kui see on aktiveeritud, ilmub Sinu kuulutusse uus teemasakk!


Uuenda "Kuupäevi ja sihtkohti" ja loo "Otsiagendid"

Vali kuni viis erinevat kuupäevade ja sihtkohtade kombinatsiooni, et teised liikmed saaksid Sulle saata asjakohasemaid koduvahetuspakkumisi. Kasuta kõige üldisemat kombinatsiooni, kus oled avatud kõigile kuupäevadele ja sihtkohtadele ainult siis, kui Sul on tõesti igal ajal võimalik reisima minna ning sihtkoht ei mängi rolli.
Loo otsiagente, et oleksid kursis, kui mõni uus või uuendatud kuulutus vastab Sinu reisisoovidele.


Tutvu "Töölauaga" ja määra kirjavahetuse jaoks ajavöönd

Kasuta isiklikku töölauda uute kirjade kontrollimiseks, kuulutus(t)e täiendamiseks ja koduvahetust puudutavate dokumentideni jõudmiseks.


Tee algust kodude otsimisega ja lisa lemmikud "Soovinimekirja"

Sinu reisisoovidele vastavate kodude ja sarnaste huvidega koduvahetuspartnerite leidmine pole kunagi olnud nii lihtne! Proovi uut Ühiste huvialade ja tegevusvaldkondade otsingut – leiad liikmeid, kellel on Sinuga sarnased harrastused või lähedane amet. Muuseas, kui soovid otsingu abil leida enda kuulutuse, siis esmalt tuleb kodulehel välja logida ja siis sisestada sihtkoha otsingulahtrisse oma linn vm piirkond.


Saada e-kirju ja tutvu võimalike koduvahetuspartneritega

Uues HomeLinki meilisüsteemis on kirjavahetus korraldatud "vestlustena", mille abil näed kogu kirjavahetuse ajalugu Sinu ja teise liikme vahel. Lisaks on iga vestluse kohal fotod mõlemast kodust, mis loob tulevasest koduvahetusest parema pildi.


Kui olete jõudnud kokkuleppele, kinnita koduvahetus uue koduvahetuslepinguga

HomeLinki koduvahetusleping on senisest palju efektiivsem! Uus leping, mille leiab meilisüsteemis mugavalt iga vestluse kohalt, on eeltäidetud nii Sinu kui koduvahetuspartneri kuulutuste põhiinfoga. Lisaks sellele, et koduvahetusleping annab kirjaliku loa viibida teise kodus, välistab see ka kõik võimalikud arusaamatused seoses kuupäevade, külaliste arvu ja koduvahetuse logistikaga. Lepingust on nüüd saanud õnnestunud koduvahetuse oluline osa, mis mõjutab kõiki vahetusi: tehtud koduvahetused salvestuvad automaatselt Sinu vahetuste ajaloos ja lisanduvad koduvahetuste koguarvule kuulutuses; selle alusel saabub Sulle pärast iga koduvahetust hindamisleht ning nii Sina kui Su koduvahetuspartner saate märguande sissekande tegemiseks teineteise külalisraamatusse ...).


Uue kodulehekülje kasutusjuhend

Meie Šveitsi esindus on koostanud põhjaliku ingliskeelse uue kodulehekülje kasutusjuhendi (PDF), mille võid tutvumiseks alla laadida.


Mõned teadaolevad vead, millega praegu tegeletakse

Uue kodulehekülje avamine toob sageli esile silumist vajavaid kitsaskohti, nii et vabandust võimalike ebamugavuste pärast. Meie veebitiim juba tegeleb mitmete veaparandustega, sh:

  • Sisselogituna oma kuulutust otsingu abil ei leia.
  • Fotod on järjestatud teisiti kui vanal kodulehel. Fotoalbumi võimalusi lähitulevikus veel täiendatakse.

Täname ette mõistva suhtumise ja kannatlikkuse eest. Loodame veaparanduste ja kodulehe täiendustega valmis saada järgnevate nädalate jooksul.

LAADI esimeste sammude nimekiri alla dokumendina - salvesta/prindi